• DARUJTE 2% Z DANÍ

• ZŠ s MŠ Horná Poruba

Rodičovské združenie pri Základnej škole s materskou školou v Hornej Porube prosí rodičov a príbuzných o poskytnutie 2 % z daní za rok 2022. Finančné prostriedky darujete svojim deťom, ktoré budú použité na skvalitnenie vybavenia školy a škôlky.

Ak ste zamestnanec a daňové priznanie vám robí zamestnávateľ, požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň a vystavenie Potvrdenia o zaplatení dane z príjmov (termín do 15. februára 2023). K potvrdeniu potrebujete tlačivo na poukázanie 2% z dane.

(Odkaz na tlačivá je pod textom).

S vypĺňaním vám radi pomôžeme na sekretariáte školy. Vyplnené dokumenty je potrebné zaslať na príslušný daňový úrad, alebo priniesť do školy. Sústredené dokumenty zašleme za vás. Ak si podávate daňové priznanie sami, vyhlásenie je súčasťou tlačiva na zúčtovanie dane.

• Základná škola s materskou školou Horná Poruba
        • +421911908878